Tatjana x JUNGLÜCK

GELUKKIGE VERJAARDAG - 7 JAAR VAN ONS

Bespaar tot 25% op alle producten tijdens de hele verjaardagsweek en krijg 5% extra korting op het hele assortiment met mijn exclusieve kortingscode.

JUNGLÜCK doneert bij elke bestelling €1 extra aan een schoolbouwproject in Malawi.

Een vrouw die zachtjes haar wang aanraakt, een lichte glans op de huid, een warme lichtstemming.
25 Producten
Twee producten van JUNGLÜCK: een bruine glazen fles met regenererende dagcrème SPF 30 en een potje met hyaluroncrème

Onze '
'-sets

30 dagen tevredenheidsgarantie¹

43,90 €

MAND  
Bestseller
Junglück Hyaluron Oog Gel in bruine glazen roller zonder deksel

10 ml

5 / 5

Hyaluron Oog Gel

Hydrateert en verfrist het gebied rond de ogen

Maat

29,90 €

2.990,00 € / l

MAND  
Junglück 2-fasen make-up remover miniatuur tondeuse

20 ml

5 / 5

2-fasen make-up remover

Verwijdert waterproof make-up zachtjes van ogen en lippen

Maat

7,90 €

395,00 € / l

MAND  
Bestseller
Bruine glazen fles met de tekst ‘ Tanning Drops ’ 15 ml, druppelaar en vermelding van ‘Glow-peptide’. De tekst is aangevuld met ‘welzijn’.

15 ml

5 / 5

Tanning Drops

Geeft een natuurlijke en gelijkmatig gebruinde teint

24,90 €

1.660,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Bestseller
Ambergroene pompfles met Junglock Hyaluron Crème Medium een wit en oranje etiket.

50 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Medium

Uitgebalanceerde Vochtinbrengende verzorging voor de gebalanceerde en gemengde huid

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  
Poriën verfijnend
Bestseller
Junglück Niacinamide Serum in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Niacinamide Serum

Vermindert zichtbaar vergrote poriën

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Bestseller
Hyaluron Concentraat serum JUNGLÜCK 50 ml

50 ml

5 / 5

Hyaluron Concentraat

Biedt intensieve en langdurige hydratatie

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  
Clubprijs
Junglück Peptide Mascara zwarte tondeuse zonder deksel

8 ml

5 / 5

Peptide Mascara

Geeft je lange, dikke & diepzwarte wimpers

Kleur

26,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

29,90 €

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Zink Gezichtstoner JUNGLÜCK 20 ml

20 ml

5 / 5

Zink Gezichtstoner

Verheldert en verbetert de teint, speciaal voor de vette & onzuivere huid

Maat

8,90 €

445,00 € / l

MAND  
Natuurlijke gloed
PHA Gezichtstoner JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

PHA Gezichtstoner

Verheldert en exfolieert mild, speciaal voor een evenwichtige en Gecombineerde huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Poriën verfijnend
Amberkleurige glazen fles met alcoholvrije jojoba-olie, voorzien van een zwarte pompdispenser en een minimalistisch wit etiket.

100 ml

5 / 5

Jojobaolie

Balansolie voor huid, haar en lichaam

Maat

24,90 €

249,00 € / l

MAND  
Reinigingsmelk JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

Reinigingsmelk

Voedende reiniging, speciaal voor de droge huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Transparant 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

clear

13,90 €

3.088,89 € / kg

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem Perzik 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

Perzik

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Bes 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

berry

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Rozenhout 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

rosewood

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Getint Serum in een bruine glazen fles met een zwarte pompdispenser en een beige productmonster naast de fles.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

Zeer helder

7,90 €

1.580,00 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 01 - zeer licht 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

Zeer helder

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Getint Serum in een bruine glazen flesje van 5 ml met een handige pompdispenser, met daarnaast een portie van het serum in een lichte kleur.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

helder

7,90 €

1.580,00 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 02 - licht 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

helder

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met pompje en 5 ml Getint Serum, daarnaast een druppel van het product in een gemiddelde tint.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

medium

7,90 €

1.580,00 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 03 - medium 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

medium

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 04 - donker 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

donker

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Uitverkocht
Bruine glazen fles met pompje, gevuld met ‘ Getint Serum ’ 5 ml, met daarnaast een klodder van de donkere, romige textuur.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

erg donker

7,90 €

1.580,00 € / l

INFORMEER MIJ

Uitverkocht

Zodra het artikel weer beschikbaar is, ontvang je een e-mail van ons.

Getint Serum JUNGLÜCK 05 - zeer donker 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

erg donker

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND