Summer ? Summer !

Profiteer van tot wel 20% korting* op alle producten met de code: SUNKISS

Bij een bestelbedrag vanaf 90 € krijg je bovendien een Aloë Vera Spray

Een selectie van JUNGLÜCK-huidverzorgingsproducten: Ceramide Serum, Aloë Vera Spray, dagcrème met SPF 50 en andere producten
208 Producten
30% korting
Bruine glazen fles met droogshampoo, informatie over de ingrediënten, mededeling over een geplande wijziging in de verpakking.

40 g

5 / 5

Droogshampoo voor licht haar

Matteert de haarlijn en geeft meer grip

Kleur

17,58 € - als JUNGLÜCK-clublid

19,53 € 27,90 €

488,25 € / kg

MAND  
Clubprijs
Proefset 'Lijnen & rimpels verminderen' in een zwarte tas met banderol, inclusief drie bruine glazen flesjes.

Stel in

5 / 5

KENNENLERN Set lijntjes & rimpels minimaliseren

Stimuleert de collageenproductie en verbetert de elasticiteit van de huid

34,11 € - JUNGLÜCK Club-prijs

35,90 € 56,60 €

MAND  
Bruine glazen fles met panthenol-douchegel (240 ml) en pompje. Milde douchegel met een pH-waarde die neutraal is voor de huid, met geur en 3% panthenol,

240 ml

5 / 5

Panthenol Douchegel met Geur

Kalmerende, pH-neutrale Reiniging voor het lichaam

Maat

22,90 €

95,42 € / l

MAND  
Junglück Hyaluron Bodylotion met Geur Miniatuur in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Hyaluron Bodylotion met Geur

Evenwichtige Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

9,90 €

198,00 € / l

MAND  
Getint Serum in een bruine glazen fles met een zwarte pompdispenser en een beige productmonster naast de fles.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

Zeer helder

7,90 €

1.580,00 € / l

MAND  
Platte maskerkwast met wit handvat, zachte beige haren en de opdruk "VEINNIOLOGY" op het handvat.

1 stuk

5 / 5

Masker Kwast

Voor aanbrengen gezichtsmaskers

Maat

12,90 €

MAND  
Bruine glazen fles met pipet, 5 ml ' Vitamine C Intensief Serum ' van JUNGLÜCK, strak ontwerp.

5 ml

5 / 5

Vitamine C Intensief Serum

Vermindert hyperpigmentatie en egaliseert de teint

Maat

10,90 €

MAND  
Handdoek JUNGLÜCK Wit

Wit

5 / 5

Handdoek

Superzachte badstof van biologisch katoen

Kleur

8,90 €

MAND  
Droogte verminderen
Ceramide Body Butter 30ml diepvries JUNGLÜCK

30 ml

5 / 5

Ceramide Body Butter

Rijke Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

7,90 €

263,33 € / l

WARENKORB  

62,74 € - JUNGLÜCK Club-prijs

66,04 €  77,70 €

MAND  
Uitverkocht
Bruinglazen verpakking met “ Magnesium Body Scrub ” 30 ml in een nieuw ontwerp, met een donkerbruine dop.

30 g

5 / 5

Magnesium Body Scrub

Verwijdert dode huidcellen en verzorgt de huid in alle zachtheid

Maat

7,90 €

202,56 € / kg

INFORMEER MIJ

Uitverkocht

Zodra het artikel weer beschikbaar is, ontvang je een e-mail van ons.

Transparant Poeder in een bruine glazen fles met een zwarte dop, roze poederachtige textuur op tafel.

5 / 5

Transparant Poeder

Matteert vette glans en zet make-up zonder het uit te drogen

Kleur

Rosé

28,90 €

2.890,00 € / kg

MAND  
Bruine glazen fles met pipet, gevuld met Squalaan, met de tekst: "Lichte gezichtsolie".

10 ml

5 / 5

Squalaan

Lichte olie voor het gezicht

Maat

6,90 €

MAND  
Bestseller
Bruine glazen fles met ‘ Reinigingsolie ’ van JUNGLÜCK, 20 ml, milde reiniging, ingrediënten: biologischeArganolie, biologischeJojobaolie.

20 ml

5 / 5

Reinigingsolie

Milde Reiniging speciaal voor Gecombineerde huid evenwichtige en Gecombineerde huid

Maat

8,90 €

445,00 € / l

MAND  
40% korting
Bruine glazen fles met pompdop, met het opschrift "VOLLEMEN CONDITIONER". Vermelding van een geplande wijziging in de verpakking.

250 ml

5 / 5

Volume Conditioner

Voor fijn, dun en slap haar

Maat

13,99 € - als JUNGLÜCK Club-lid

15,54 € 25,90 €

62,16 € / l

MAND  
Junglück Kajal zwart knipplaatje

1,05 g

5 / 5

Kajal

Benadrukt je ogen & heeft een licht verzorgend effect

Kleur

16,90 €

MAND  
Nieuw
Bruine glazen fles met druppelaar, Smoothing Peeling Serum, 30 ml. Bevordert de natuurlijke huidvernieuwing.

30 ml

5 / 5

Verzachtend peeling-serum

Exfolieert zachtjes en stimuleert de natuurlijke huidvernieuwing

Maat

35,90 €

1.196,67 € / l

MAND  
Poederkwast accessoire JUNGLÜCK 1 stuk

1 stuk

5 / 5

Poederkwast

Voor een optimale verdeling van ons clear poeder

Maat

18,90 €

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 01 - zeer licht 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

Zeer helder

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Hyaluron Body Lotion miniatuur in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Hyaluron Body Lotion

Evenwichtige Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

9,90 €

198,00 € / l

MAND  

56,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

59,90 €  92,50 €

MAND  
Vlakke Gua Sha in zilverkleur met een gebogen vorm, voorzien van het JUNGLÜCK-logo. Ideaal voor gezichts- en lichaamsmassage.

1 Stück

5 / 5

Gua Sha

Voor een kalmerende massage met een verkoelend effect

24,90 €

MAND  
Ronde Gua Sha van roestvrij staal, glanzend oppervlak, ergonomische vorm voor de Oogverzorging.

1 stuk

5 / 5

Ogen Gua Sha

Voor een zachte oogmassage met verkoelend effect

29,90 €

MAND  
Een bruine glazen pot met ‘ Transparant Poeder ’ voor donkere huidtinten, met daarnaast een hoopje poeder.

5 / 5

Transparant Poeder

Matteert vette glans en zet make-up zonder het uit te drogen

Kleur

Banaan

28,90 €

2.890,00 € / kg

MAND  
Eenvoudige, zwarte ‘ Cosmeticatas ’ met ritssluiting en draagriem, voorzien van het JUNGLÜCK-logo.

1 stuk

5 / 5

Cosmeticatas S

Organiseert en beschermt je Verzorging - thuis & onderweg

Maat

26,90 €

MAND  
Nieuw
Bruine glazen fles met druppeldop, gevuld met Smoothing Peeling Serum. Duidelijke opschrift op de fles.

5 ml

5 / 5

Verzachtend peeling-serum

Exfolieert zachtjes en stimuleert de natuurlijke huidvernieuwing

Maat

7,90 €

MAND  
Bruine glazen fles met pompdop, Betain-handzeep 240 ml, hydraterend, geparfumeerd, met biologische aloë vera.

240 ml

5 / 5

Betaïne Handzeep met Geur

Hydraterende, huidvriendelijke handwasgel

Maat

19,90 €

82,92 € / l

MAND  
Zonder parfum
Bruine glazen fles met pompdop, gevuld met Betain-handzeep 240 ml. De tekst op de fles beschrijft

240 ml

5 / 5

Betaïne Handzeep

Hydraterende, huidvriendelijke handwasgel

Maat

19,90 €

82,92 € / l

MAND  
Eenvoudige ‘ Cosmeticatas ’ in zwart met een handvat aan de zijkant en een JUNGLÜCK-reliëf.

1 stuk

5 / 5

Cosmeticatas M

Organiseert en beschermt je Verzorging - thuis & onderweg

Maat

29,90 €

MAND  
Bruine glazen fles met pompdispenser van het Calendula-gezichtslotion van JUNGLÜCK, 20 ml, op een witte achtergrond.

20 ml

5 / 5

Calendula Gezichtstoner

Verheldert, verzacht en hydrateert, speciaal voor de droge huid

Maat

8,90 €

MAND  
MEER TONEN