MAND
Je winkelmandje is leeg.
Vind de producten die bij je passen
Ontdek onze adventskalender voor de Early Bird-prijs
Gratis verzending & twee gratis monsters vanaf 60 €**
ADVENTSKALENDER
SETS
CADEAUBON
BESLISSINGSCRITERIA
Populaire zoektermen
BESTSELLER
GEZICHTSVERZORGING
LICHAAMSVERZORGING
HUIDKENNIS
OVER ONS
NA HUIDBEHOEFTE
HAARVERZORGING
ALLE PRODUCTEN
HAARVERZORGING NAAR BEHOEFTE
ACCESSOIRES & GIFT CARDS
RAADPLEGING
ACTIEVE INGREDIËNTEN
INHOUD
MAGAZINE
Profiteer van tot wel 20% korting* op alle producten met de code: SUNKISS Bij een bestelbedrag vanaf 90 € krijg je bovendien een Aloë Vera Spray
100 ml
5 / 5
2-fasen make-up remover
Verwijdert waterproof make-up zachtjes van ogen en lippen
Maat
20 ml
24,90 €
249,00 € / l
incl. btw plus verzendkosten
10 ml
Hyaluron Crème Light
Lichte Vochtinbrengende verzorging speciaal voor de vette en onzuivere huid
50 ml
8,90 €
890,00 € / l
Zonnebrandfluid SPF 50
Lichtgewicht organische zonnecrème zonder vettige glans
9,90 €
990,00 € / l
Hyaluron Crème Rich
Voedende Vochtinbrengende verzorging speciaal voor de droge huid
Getint Serum
Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking
Kleur
helder
7,90 €
1.580,00 € / l
Niacinamide Serum
Vermindert zichtbaar vergrote poriën
10,90 €
1.090,00 € / l
34,90 €
1.163,33 € / l
5 ml
Vitamine C Sensitief Serum
Brengt een doffe en vermoeide teint in balans
30 ml
Uitverkocht
Zodra het artikel weer beschikbaar is, ontvang je een e-mail van ons.
Succesvol geregistreerd!
Helaas ging er iets mis
180 ml
Ceramide Body Butter
Rijke Vochtinbrengende verzorging het lichaam
25,90 €
143,89 € / l
Hydratatiebooster
Diepwerkende, langdurige hydratatie met onmiddellijk effect
Rozenwater
Verfrissende spray voor gezicht, haar en lichaam
250 ml
198,00 € / l
Serum met retinol en bakuchiol
Ondersteunt celvernieuwing & zorgt voor een egalere teint
Ricinusolie
Versterkende olie voor huid, wenkbrauwen en haarlijn
14,90 €
298,00 € / l
Stel in
KENNENLERN SET Bestseller
Laat je huid stralen met onze favoriete producten
59,90 € 98,20 €
Rozenbottelzaadolie
Regenererende olie voor het gezicht
6,90 €
690,00 € / l
Aloë Vera Spray
Verkoelende vochtinbrengende spray voor gezicht, haar en lichaam
Hyaluron Lippenbalsem
Langdurige en intensieve zorg
berry
17,90 €
3.977,78 € / kg
KENNENLERN SET Onzuiverheden verminderen
Heeft een balancerend effect en kalmeert je huid
35,90 € 55,60 €
Reinigingsmelk
Voedende reiniging, speciaal voor de droge huid
445,00 € / l
180 g
Magnesium Body Scrub
Verwijdert dode huidcellen en verzorgt de huid in alle zachtheid
30 g
138,33 € / kg
1 stuk
Foundation kwast
Om het getinte serum gelijkmatig aanbrengen
18,90 €
JUNGLÜCK IN EEN BOX - Gezichtsyoga Set
Geef diepte en diepe ontspanning cadeau
45,90 € 64,50 €
40 g
Droogshampoo voor donker haar
Matteert de haarlijn en geeft meer grip
voor donker haar (40 g)
voor licht haar (40 g)
17,58 € - als JUNGLÜCK-clublid
19,53 € 27,90 €
488,25 € / kg
395,00 € / l
medium
Perzik
PHA Gezichtstoner
Verheldert en exfolieert mild, speciaal voor een evenwichtige en Gecombineerde huid
Deep Hydration Mask
Kalmeert de gevoelige en geïrriteerde huid
349,00 € / l
Volume Haarmasker
Voor fijn, dun en slap haar
Haarmasker 180 ml
15,61 € - als JUNGLÜCK-clublid
17,34 € 28,90 €
96,33 € / l
Word lid van onze community
Met onze nieuwsbrief kun je regelmatig meer te weten komen over ons en onze producten. We beloven je inbox niet te overladen en zullen van tijd tot tijd aanbiedingen voor je klaarzetten.
Hartelijk dank!
Controleer je e-mail inbox en bevestig je registratie voor de nieuwsbrief.
Informatie over hoe JUNGLÜCK met uw gegevens omgaat, vindt u in ons privacybeleid. U kunt zich te allen tijde afmelden via de afmeldlink in de nieuwsbrief of stuur een e-mail naar info@junglueck.de.
Zin in goed nieuws?
Met onze WhatsApp-nieuwsbrief kun je regelmatig meer te weten komen over ons en onze producten. We beloven je inbox niet te overladen en hebben van tijd tot tijd aanbiedingen voor je klaarstaan.
Scan de QR-code naar ons WhatsApp-kanaal:
Door je te registreren bevestig je dat je ons privacybeleid hebt gelezen en begrepen.
10% korting op je eerste bestelling