Summer ? Summer !

Profiteer van tot wel 20% korting* op alle producten met de code: SUNKISS

Bij een bestelbedrag vanaf 90 € krijg je bovendien een Aloë Vera Spray

Een selectie van JUNGLÜCK-huidverzorgingsproducten: Ceramide Serum, Aloë Vera Spray, dagcrème met SPF 50 en andere producten
208 Producten
Pigmentvlekken &
Acne-littekens
Enzym Peeling JUNGLÜCK 30 g

30 g

5 / 5

Enzym Peeling

Verwijdert huidschilfers en egaliseert de teint

Maat

31,90 €

1.063,33 € / kg

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Beige tube Puistjes Crème met zwarte dop en minimalistisch ontwerp.

10 ml

5 / 5

Puistjes Crème

Vermindert plaatselijke onzuiverheden

Maat

22,90 €

2.290,00 € / l

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Zink Gezichtstoner JUNGLÜCK 20 ml

20 ml

5 / 5

Zink Gezichtstoner

Verheldert en verbetert de teint, speciaal voor de vette & onzuivere huid

Maat

8,90 €

445,00 € / l

MAND  
Junglück Vitamine C Oogcrème 20 ml in amberkleurige glazen fles

20 ml

5 / 5

Vitamine C Oogcrème

Verzacht donkere schaduwen en rich

Maat

42,90 €

2.145,00 € / l

MAND  
Clubprijs
Roll-on-flesje van bruin glas (5 ml) voor gerichte behandeling van pigmentvlekken en puistjes.

5 ml

5 / 5

PIGMENTVLEKKEN & PUISTJES ROLL-ON

Ontdek onze Hero voor een kalmere teint!

Maat

26,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

29,90 €

MAND  
Natuurlijke gloed
PHA Gezichtstoner JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

PHA Gezichtstoner

Verheldert en exfolieert mild, speciaal voor een evenwichtige en Gecombineerde huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Roodheid verlichten
Sterke huidbarrière
Bruine glazen fles met pompdop, gevuld met 50 ml Ceramide Serum, voorzien van een etiket met de tekst 'GEZICHTSVERZORGING'.

50 ml

5 / 5

Ceramide Serum

Voedt en verzacht de droge, geïrriteerde huid

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Bestseller
Hyaluron Concentraat serum JUNGLÜCK

10 ml

5 / 5

Hyaluron Concentraat

Biedt intensieve en langdurige hydratatie

Maat

9,90 €

990,00 € / l

MAND  
Nieuw
Bruine glazen fles met een zwarte pompkop, met het opschrift 'Hydratatiebooster', Dermatest-keurmerk 'ZEER GOED'.

30 ml

5 / 5

Hydratatiebooster

Diepwerkende, langdurige hydratatie met onmiddellijk effect

Maat

37,90 €

1.263,33 € / l

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Bruine glazen fles met pompje, 10 ml ‘ Azelaïne Serum ’ van JUNGLÜCK, een eenvoudige en elegante uitstraling.

10 ml

5 / 5

AZELAÏNE SERUM

Gerichte actie tegen onzuiverheden

Maat

10,90 €

1.090,00 € / l

MAND  

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Clubprijs
Bruine glazen fles met een donkergroene pompdispenser, „ Serum met retinol en bakuchiol “ 30 ml van JUNGLÜCK, stimuleert de huidvernieuwing.

30 ml

5 / 5

Serum met retinol en bakuchiol

Ondersteunt celvernieuwing & zorgt voor een egalere teint

Maat

35,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

39,90 €

1.330,00 € / l

MAND  

43,90 €

MAND  
Droogte verminderen
Beige tube Junglück Handcreme een zwarte dop en zwarte tekst waarin de voordelen van ceramide voor de huid worden beschreven.

50 ml

5 / 5

Ceramide Handcreme

Versterking van de huidbarrière Verzorging voor droge en ruwe handen

Maat

12,90 €

258,00 € / l

MAND  
Bergamot & sinaasappelbloesem
Junglück Zink Deodorant Roll-on met Geur in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Zink Deodorant Roll-on met Geur

Geurige frisheid en zachtheid Verzorging voor de oksels

Maat

15,90 €

318,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Hyaluron Crème Medium in een buisje van 10 ml. Verpakking in beige met zwarte opdruk, beschrijft hydraterende

10 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Medium

Uitgebalanceerde Vochtinbrengende verzorging voor de gebalanceerde en gemengde huid

Maat

8,90 €

890,00 € / l

MAND  
Bestseller
Junglück miniatuur Reinigingsgel in amberkleurige glazen fles

20 ml

5 / 5

Reinigingsgel

Zachte Reiniging speciaal voor Onzuivere huid vette en Onzuivere huid

Maat

8,90 €

445,00 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met Pro Collageen Serum 5 ml, zwarte druppeldop. Keurmerk ‘ZEER GOED 2025’ van Dermatest.

5 ml

5 / 5

Pro-Collageen Serum

Verbetert de elasticiteit van de huid en vermindert rimpels

Maat

11,90 €

MAND  
Sensitief Tonic Haarverzorging JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

Sensitief tonic

Kalmeert de bijzonder gevoelige, droge en geïrriteerde hoofdhuid

Maat

28,90 €

289,00 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Transparant 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

clear

13,90 €

3.088,89 € / kg

MAND  
Spatel voor full sizes Toebehoren JUNGLÜCK verpakking

voor volledige maten

5 / 5

Spatel

Gebruik ook het laatste beetje crème uit je flessen

Maat

5,90 €

MAND  
Bestseller
Bruine glazen fles met pompje, voorzien van het opschrift “Reinigingsolie Cleansing Oil”, biologische argan- en biologischeJojobaolie.

100 ml

5 / 5

Reinigingsolie

Milde Reiniging speciaal voor Gecombineerde huid evenwichtige en Gecombineerde huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Beige tube Junglück Handcreme zwarte dop en Duitse tekst met informatie over de geur en de verzorgende eigenschappen.

50 ml

5 / 5

Ceramide Handcreme met geur

Versterking van de huidbarrière Verzorging voor droge en ruwe handen

Maat

12,90 €

258,00 € / l

MAND  
Anti-Roos Tonic Haarverzorging JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

Anti-Roos Tonic

Brengt met name vette en geïrriteerde hoofdhuiden in balans

Maat

28,90 €

289,00 € / l

MAND  
Clubprijs
Junglück Peptide Mascara zwarte tondeuse zonder deksel

8 ml

5 / 5

Peptide Mascara

Geeft je lange, dikke & diepzwarte wimpers

Kleur

26,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

29,90 €

MAND  
Hyaluron Body Lotion Lichaamsverzorging JUNGLÜCK 245 ml

240 ml

5 / 5

Hyaluron Body Lotion

Evenwichtige Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

22,90 €

95,42 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met pompje voor de Hyaluron Body Lotion. Geschikt voor de evenwichtige Vochtinbrengende verzorging.

240 ml

5 / 5

Hyaluron Bodylotion met Geur

Evenwichtige Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

22,90 €

95,42 € / l

MAND  
Zonder parfum
Junglück Zink Deo Roll-On in amberkleurig glazen flesje

50 ml

5 / 5

Zink Deodorant Roll-On

Aangename frisheid en zachtheid Verzorging voor de oksels

Maat

15,90 €

318,00 € / l

MAND  
Poriën verfijnend
Amberkleurige druppelfles met Junglock Jojobaolie een zwarte dop en witte tekst, inhoud 20 ml.

20 ml

5 / 5

Jojobaolie

Balansolie voor huid, haar en lichaam

Maat

6,90 €

345,00 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Rozenhout 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

rosewood

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
MEER TONEN