Sophie x JUNGLÜCK

Sinds 2018 ontwikkelt JUNGLÜCK huidverzorgingsproducten die op de lange termijn geluk brengen: wetenschappelijk onderbouwd, met duidelijk gedoseerde werkzame stoffen en een zuivere, huidvriendelijke Basis. Onder het motto „Care to be happy” staat elke formule voor een belofte: je blijvend goed voelen en je thuis voelen in je eigen huid.

Een vrouw die zachtjes haar wang aanraakt, een lichte glans op de huid, een warme lichtstemming.
24 Producten
Twee producten van JUNGLÜCK: een bruine glazen fles met regenererende dagcrème SPF 30 en een potje met hyaluroncrème

Onze '
'-sets

30 dagen tevredenheidsgarantie¹

37,90 €

758,00 € / l

MAND  
Bestseller
Junglück Reinigingsgel in amberkleurige glazen fles

100 ml

5 / 5

Reinigingsgel

Zachte Reiniging speciaal voor Onzuivere huid vette en Onzuivere huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Amberkleurige glazen spuitfles van Junglück Zink Gezichtstoner met een zwarte pomp en witte tekst op het etiket.

100 ml

5 / 5

Zink Gezichtstoner

Verheldert en verbetert de teint, speciaal voor de vette & onzuivere huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  

43,90 €

MAND  
Bestseller
Junglück Hyaluron Oog Gel in bruine glazen roller zonder deksel

10 ml

5 / 5

Hyaluron Oog Gel

Hydrateert en verfrist het gebied rond de ogen

Maat

29,90 €

2.990,00 € / l

MAND  

37,90 €

758,00 € / l

MAND  
Bestseller
Bruine glazen fles met de tekst ‘ Tanning Drops ’ 15 ml, druppelaar en vermelding van ‘Glow-peptide’. De tekst is aangevuld met ‘welzijn’.

15 ml

5 / 5

Tanning Drops

Geeft een natuurlijke en gelijkmatig gebruinde teint

24,90 €

1.660,00 € / l

MAND  
Nieuw
Bruine glazen fles met pompdop, 130 ml ‘ Zelfbruiningslotion ’ van JUNGLÜCK, voor intensieve hydratatie en natuurlijke

130 ml

5 / 5

Zelfbruiningslotion

Een subtiele, verzorgde bruine teint voor het lichaam

24,90 €

191,54 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Bestseller
Ambergroene pompfles met Junglock Hyaluron Crème Medium een wit en oranje etiket.

50 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Medium

Uitgebalanceerde Vochtinbrengende verzorging voor de gebalanceerde en gemengde huid

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  

37,90 €

758,00 € / l

MAND  

59,90 € 98,20 €

MAND  
Bestseller
Bruine glazen fles met Pro Collageen Serum 30 ml en druppeldispenser. Certificaat met dermatologische testresultaten zichtbaar.

30 ml

5 / 5

Pro-Collageen Serum

Verbetert de elasticiteit van de huid en vermindert rimpels

Maat

42,90 €

1.430,00 € / l

MAND  
Verminderd
Proefset ‘Onzuiverheden verminderen’ in een zwart zakje met banderol. Bevat twee bruine glazen flesjes en een tube.

Stel in

5 / 5

KENNENLERN SET Onzuiverheden verminderen

Heeft een balancerend effect en kalmeert je huid

35,90 € 55,60 €

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Rozenhout 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

rosewood

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 03 - medium 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

medium

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Pigmentvlekken &
Acne-littekens
Enzym Peeling JUNGLÜCK 30 g

30 g

5 / 5

Enzym Peeling

Verwijdert huidschilfers en egaliseert de teint

Maat

31,90 €

1.063,33 € / kg

MAND  
Bestseller
Azelaïne Serum JUNGLÜCK 50 ml

50 ml

5 / 5

AZELAÏNE SERUM

Gerichte actie tegen onzuiverheden

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met Pro Collageen Serum 5 ml, zwarte druppeldop. Keurmerk ‘ZEER GOED 2025’ van Dermatest.

5 ml

5 / 5

Pro-Collageen Serum

Verbetert de elasticiteit van de huid en vermindert rimpels

Maat

11,90 €

MAND  
Roodheid verlichten
Sterke huidbarrière
Bruine glazen fles met pompdop, gevuld met 50 ml Ceramide Serum, voorzien van een etiket met de tekst 'GEZICHTSVERZORGING'.

50 ml

5 / 5

Ceramide Serum

Voedt en verzacht de droge, geïrriteerde huid

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Beige tube Puistjes Crème met zwarte dop en minimalistisch ontwerp.

10 ml

5 / 5

Puistjes Crème

Vermindert plaatselijke onzuiverheden

Maat

22,90 €

2.290,00 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met pompje en 5 ml Getint Serum, daarnaast een druppel van het product in een gemiddelde tint.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

medium

7,90 €

1.580,00 € / l

MAND  
Poriën verfijnend
Bestseller
Junglück Niacinamide Serum in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Niacinamide Serum

Vermindert zichtbaar vergrote poriën

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Beige tube Junglück Handcreme een zwarte dop en zwarte tekst waarin de voordelen van ceramide voor de huid worden beschreven.

50 ml

5 / 5

Ceramide Handcreme

Versterking van de huidbarrière Verzorging voor droge en ruwe handen

Maat

12,90 €

258,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Bestseller
Hyaluron Concentraat serum JUNGLÜCK 50 ml

50 ml

5 / 5

Hyaluron Concentraat

Biedt intensieve en langdurige hydratatie

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND