Lisa x JUNGLÜCK

GELUKKIGE VERJAARDAG - 7 JAAR VAN ONS

Bespaar tot 25% op alle producten tijdens de hele verjaardagsweek en krijg 5% extra korting op het hele assortiment met mijn exclusieve kortingscode.

JUNGLÜCK doneert bij elke bestelling €1 extra aan een schoolbouwproject in Malawi.

Een vrouw die zachtjes haar wang aanraakt, een lichte glans op de huid, een warme lichtstemming.
28 Producten
Twee producten van JUNGLÜCK: een bruine glazen fles met regenererende dagcrème SPF 30 en een potje met hyaluroncrème

Onze '
'-sets

30 dagen tevredenheidsgarantie¹


-bruining zonder zon

Clubprijs
Roll-on-flesje van bruin glas (5 ml) voor gerichte behandeling van pigmentvlekken en puistjes.

5 ml

5 / 5

PIGMENTVLEKKEN & PUISTJES ROLL-ON

Ontdek onze Hero voor een kalmere teint!

Maat

26,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

29,90 €

MAND  
Vitamine C Sensitief Serum JUNGLÜCK 30 ml

30 ml

5 / 5

Vitamine C Sensitief Serum

Brengt een doffe en vermoeide teint in balans

Maat

32,90 €

1.096,67 € / l

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Amberkleurige glazen spuitfles van Junglück Zink Gezichtstoner met een zwarte pomp en witte tekst op het etiket.

100 ml

5 / 5

Zink Gezichtstoner

Verheldert en verbetert de teint, speciaal voor de vette & onzuivere huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Bestseller
Azelaïne Serum JUNGLÜCK 50 ml

50 ml

5 / 5

AZELAÏNE SERUM

Gerichte actie tegen onzuiverheden

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Bestseller
Junglück Reinigingsgel in amberkleurige glazen fles

100 ml

5 / 5

Reinigingsgel

Zachte Reiniging speciaal voor Onzuivere huid vette en Onzuivere huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Bestseller
Amberkleurige pompfles van Jungluck Hyaluron Crème Light wit en zwart etiket, inhoud 50 ml.

50 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Light

Lichte Vochtinbrengende verzorging speciaal voor de vette en onzuivere huid

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  
Poriën verfijnend
Kleimasker JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

Kleimasker

Zorgt voor een heldere teint

34,90 €

349,00 € / l

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Beige tube Puistjes Crème met zwarte dop en minimalistisch ontwerp.

10 ml

5 / 5

Puistjes Crème

Vermindert plaatselijke onzuiverheden

Maat

22,90 €

2.290,00 € / l

MAND  
Poriën verfijnend
Bestseller
Junglück Niacinamide Serum in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Niacinamide Serum

Vermindert zichtbaar vergrote poriën

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Natuurlijke gloed
PHA Gezichtstoner JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

PHA Gezichtstoner

Verheldert en exfolieert mild, speciaal voor een evenwichtige en Gecombineerde huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Reinigingsmelk JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

Reinigingsmelk

Voedende reiniging, speciaal voor de droge huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Bestseller
Junglück Hyaluron Oog Gel in bruine glazen roller zonder deksel

10 ml

5 / 5

Hyaluron Oog Gel

Hydrateert en verfrist het gebied rond de ogen

Maat

29,90 €

2.990,00 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met pompje voor de Hyaluron Body Lotion. Geschikt voor de evenwichtige Vochtinbrengende verzorging.

240 ml

5 / 5

Hyaluron Bodylotion met Geur

Evenwichtige Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

22,90 €

95,42 € / l

MAND  
Junglück Hyaluron Bodylotion met Geur Miniatuur in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Hyaluron Bodylotion met Geur

Evenwichtige Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

9,90 €

198,00 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Transparant 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

clear

13,90 €

3.088,89 € / kg

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem Perzik 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

Perzik

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Bes 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

berry

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Rozenhout 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

rosewood

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Getint Serum in een bruine glazen fles met een zwarte pompdispenser en een beige productmonster naast de fles.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

Zeer helder

7,90 €

1.580,00 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 01 - zeer licht 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

Zeer helder

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Getint Serum in een bruine glazen flesje van 5 ml met een handige pompdispenser, met daarnaast een portie van het serum in een lichte kleur.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

helder

7,90 €

1.580,00 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 02 - licht 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

helder

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met pompje en 5 ml Getint Serum, daarnaast een druppel van het product in een gemiddelde tint.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

medium

7,90 €

1.580,00 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 03 - medium 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

medium

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 04 - donker 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

donker

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Uitverkocht
Bruine glazen fles met pompje, gevuld met ‘ Getint Serum ’ 5 ml, met daarnaast een klodder van de donkere, romige textuur.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

erg donker

7,90 €

1.580,00 € / l

INFORMEER MIJ

Uitverkocht

Zodra het artikel weer beschikbaar is, ontvang je een e-mail van ons.

Getint Serum JUNGLÜCK 05 - zeer donker 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

erg donker

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met Zonnebrandfluid SPF 50. UVA-factor 24 en beschrijving: lichte zonnebrandcrème zonder vettige glans.

50 ml

5 / 5

Zonnebrandfluid SPF 50

Lichtgewicht organische zonnecrème zonder vettige glans

Maat

35,90 €

718,00 € / l

MAND