Franka x JUNGLÜCK

Sinds 2018 ontwikkelt JUNGLÜCK huidverzorgingsproducten die op de lange termijn geluk brengen: wetenschappelijk onderbouwd, met duidelijk gedoseerde werkzame stoffen en een zuivere, huidvriendelijke Basis. Onder het motto „Care to be happy” staat elke formule voor een belofte: je blijvend goed voelen en je thuis voelen in je eigen huid.

Een vrouw die zachtjes haar wang aanraakt, een lichte glans op de huid, een warme lichtstemming.
25 Producten
Twee producten van JUNGLÜCK: een bruine glazen fles met regenererende dagcrème SPF 30 en een potje met hyaluroncrème

Onze '
'-sets

30 dagen tevredenheidsgarantie¹

139,90 €  159,90 €

MAND  

43,90 €

MAND  
Nieuw
Bruine glazen fles met een zwarte pompkop, met het opschrift 'Hydratatiebooster', Dermatest-keurmerk 'ZEER GOED'.

30 ml

5 / 5

Hydratatiebooster

Diepwerkende, langdurige hydratatie met onmiddellijk effect

Maat

37,90 €

1.263,33 € / l

MAND  
Vitamine C Sensitief Serum JUNGLÜCK 30 ml

30 ml

5 / 5

Vitamine C Sensitief Serum

Brengt een doffe en vermoeide teint in balans

Maat

32,90 €

1.096,67 € / l

MAND  
Bestseller
Junglück Hyaluron Oog Gel in bruine glazen roller zonder deksel

10 ml

5 / 5

Hyaluron Oog Gel

Hydrateert en verfrist het gebied rond de ogen

Maat

29,90 €

2.990,00 € / l

MAND  

59,90 € 98,20 €

MAND  
Bestseller
Bruine glazen fles met Pro Collageen Serum 30 ml en druppeldispenser. Certificaat met dermatologische testresultaten zichtbaar.

30 ml

5 / 5

Pro-Collageen Serum

Verbetert de elasticiteit van de huid en vermindert rimpels

Maat

42,90 €

1.430,00 € / l

MAND  
Clubprijs
Bruine glazen fles met een donkergroene pompdispenser, „ Serum met retinol en bakuchiol “ 30 ml van JUNGLÜCK, stimuleert de huidvernieuwing.

30 ml

5 / 5

Serum met retinol en bakuchiol

Ondersteunt celvernieuwing & zorgt voor een egalere teint

Maat

35,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

39,90 €

1.330,00 € / l

MAND  
Clubprijs
Proefset 'Lijnen & rimpels verminderen' in een zwarte tas met banderol, inclusief drie bruine glazen flesjes.

Stel in

5 / 5

KENNENLERN Set lijntjes & rimpels minimaliseren

Stimuleert de collageenproductie en verbetert de elasticiteit van de huid

34,11 € - JUNGLÜCK Club-prijs

35,90 € 56,60 €

MAND  
Droogte verminderen
Bestseller
Ambergroene pompfles met Junglock Hyaluron Crème Medium een wit en oranje etiket.

50 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Medium

Uitgebalanceerde Vochtinbrengende verzorging voor de gebalanceerde en gemengde huid

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  
Pigmentvlekken &
Acne-littekens
Bruine glazen flesje met „ Vitamine C Intensief Serum ”, 30 ml, met pipet en een beschrijving van de ingrediënten.

30 ml

5 / 5

Vitamine C Intensief Serum

Vermindert hyperpigmentatie en egaliseert de teint

Maat

39,90 €

1.330,00 € / l

MAND  

64,62 €  71,80 €

MAND  

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Bestseller
Amberkleurige pompfles van Jungluck Hyaluron Crème Light wit en zwart etiket, inhoud 50 ml.

50 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Light

Lichte Vochtinbrengende verzorging speciaal voor de vette en onzuivere huid

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  

37,90 €

758,00 € / l

MAND  
Verminderd
Proefset ‘Onzuiverheden verminderen’ in een zwart zakje met banderol. Bevat twee bruine glazen flesjes en een tube.

Stel in

5 / 5

KENNENLERN SET Onzuiverheden verminderen

Heeft een balancerend effect en kalmeert je huid

35,90 € 55,60 €

MAND  
Poriën verfijnend
Bestseller
Junglück Niacinamide Serum in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Niacinamide Serum

Vermindert zichtbaar vergrote poriën

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Amberkleurige glazen spuitfles van Junglück Zink Gezichtstoner met een zwarte pomp en witte tekst op het etiket.

100 ml

5 / 5

Zink Gezichtstoner

Verheldert en verbetert de teint, speciaal voor de vette & onzuivere huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  

45,90 € 64,50 €

MAND  
Clubprijs
Junglück Peptide Mascara zwarte tondeuse zonder deksel

8 ml

5 / 5

Peptide Mascara

Geeft je lange, dikke & diepzwarte wimpers

Kleur

26,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

29,90 €

MAND  
Bestseller
Bruine glazen fles met de tekst ‘ Tanning Drops ’ 15 ml, druppelaar en vermelding van ‘Glow-peptide’. De tekst is aangevuld met ‘welzijn’.

15 ml

5 / 5

Tanning Drops

Geeft een natuurlijke en gelijkmatig gebruinde teint

24,90 €

1.660,00 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Bes 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

berry

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Calendula Gezichtstoner JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

Calendula Gezichtstoner

Verheldert, verzacht en hydrateert, speciaal voor de droge huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Bestseller
Azelaïne Serum JUNGLÜCK 50 ml

50 ml

5 / 5

AZELAÏNE SERUM

Gerichte actie tegen onzuiverheden

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  

44,82 € 49,80 €

MAND