AFZONDERLIJKE PRODUCTEN

85 producten
Roodheid verlichten
Sterke huidbarrière
Bruine glazen fles met pompdop, gevuld met 50 ml Ceramide Serum, voorzien van een etiket met de tekst 'GEZICHTSVERZORGING'.

50 ml

5 / 5

Ceramide Serum

Voedt en verzacht de droge, geïrriteerde huid

Maat

39,90 €

798,00 € / l

WARENKORB  
Nieuw
Bruine glazen fles met een zwarte pompkop, met het opschrift 'Hydratatiebooster', Dermatest-keurmerk 'ZEER GOED'.

30 ml

5 / 5

Hydratatiebooster

Diepwerkende, langdurige hydratatie met onmiddellijk effect

Maat

37,90 €

1.263,33 € / l

MAND  
Clubprijs
Bruine glazen fles met een donkergroene pompdispenser, „ Serum met retinol en bakuchiol “ 30 ml van JUNGLÜCK, stimuleert de huidvernieuwing.

30 ml

5 / 5

Serum met retinol en bakuchiol

Ondersteunt celvernieuwing & zorgt voor een egalere teint

Maat

35,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

39,90 €

1.330,00 € / l

MAND  

39,90 €

798,00 € / l

MAND  

43,90 €

MAND  
Droogte verminderen
Beige tube Junglück Handcreme een zwarte dop en zwarte tekst waarin de voordelen van ceramide voor de huid worden beschreven.

50 ml

5 / 5

Ceramide Handcreme

Versterking van de huidbarrière Verzorging voor droge en ruwe handen

Maat

12,90 €

258,00 € / l

MAND  
Bergamot & sinaasappelbloesem
Junglück Zink Deodorant Roll-on met Geur in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Zink Deodorant Roll-on met Geur

Geurige frisheid en zachtheid Verzorging voor de oksels

Maat

15,90 €

318,00 € / l

MAND  
Bestseller
Bruine glazen fles met pompje, voorzien van het opschrift “Reinigingsolie Cleansing Oil”, biologische argan- en biologischeJojobaolie.

100 ml

5 / 5

Reinigingsolie

Milde Reiniging speciaal voor Gecombineerde huid evenwichtige en Gecombineerde huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Junglück Hyaluron Lippenbalsem SPF 50+ Consistentie

4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem SPF 50+

Geeft je licht Verzorging en beschermt tegen UV-straling

17,90 €

3.977,78 € / kg

WARENKORB  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Transparant 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

clear

13,90 €

3.088,89 € / kg

MAND  
Sensitief Tonic Haarverzorging JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

Sensitief tonic

Kalmeert de bijzonder gevoelige, droge en geïrriteerde hoofdhuid

Maat

28,90 €

289,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Nieuw verpakkingsmateriaal
Beige knijptube van Junglück Hyaluron Crème Medium zwarte dop en minimalistische zwarte tekst.

50 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Medium

Uitgebalanceerde Vochtinbrengende verzorging voor de gebalanceerde en gemengde huid

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Beige tube Junglück Handcreme zwarte dop en Duitse tekst met informatie over de geur en de verzorgende eigenschappen.

50 ml

5 / 5

Ceramide Handcreme met geur

Versterking van de huidbarrière Verzorging voor droge en ruwe handen

Maat

12,90 €

258,00 € / l

MAND  
Hyaluron Body Lotion Lichaamsverzorging JUNGLÜCK 245 ml

240 ml

5 / 5

Hyaluron Body Lotion

Evenwichtige Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

22,90 €

95,42 € / l

MAND  
Clubprijs
Junglück Peptide Mascara zwarte tondeuse zonder deksel

8 ml

5 / 5

Peptide Mascara

Geeft je lange, dikke & diepzwarte wimpers

Kleur

26,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

29,90 €

MAND  
Anti-Roos Tonic Haarverzorging JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

Anti-Roos Tonic

Brengt met name vette en geïrriteerde hoofdhuiden in balans

Maat

28,90 €

289,00 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met pompje voor de Hyaluron Body Lotion. Geschikt voor de evenwichtige Vochtinbrengende verzorging.

240 ml

5 / 5

Hyaluron Bodylotion met Geur

Evenwichtige Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

22,90 €

95,42 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Rozenhout 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

rosewood

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Junglück 2-Fasen Make-Up Remover Releaseschijf

100 ml

5 / 5

2-fasen make-up remover

Verwijdert waterproof make-up zachtjes van ogen en lippen

Maat

24,90 €

249,00 € / l

MAND  
Zonder parfum
Junglück Zink Deo Roll-On in amberkleurig glazen flesje

50 ml

5 / 5

Zink Deodorant Roll-On

Aangename frisheid en zachtheid Verzorging voor de oksels

Maat

15,90 €

318,00 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 02 - licht 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

helder

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Ceramide Body Butter Lichaamsverzorging JUNGLÜCK 180 ml

180 ml

5 / 5

Ceramide Body Butter

Rijke Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

25,90 €

143,89 € / l

MAND  
JUNGLÜCK Ricinusolie Vrijgave schijf 100ml

50 ml

5 / 5

Ricinusolie

Versterkende olie voor huid, wenkbrauwen en haarlijn

Maat

14,90 €

298,00 € / l

MAND  

37,90 €

758,00 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Bes 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

berry

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Bruine glazen fles met het Deep Hydration-masker. Opschrift: "Hydrateert, verzorgt en kalmeert".

100 ml

5 / 5

Deep Hydration Mask

Kalmeert de gevoelige en geïrriteerde huid

34,90 €

349,00 € / l

MAND  

37,90 €

758,00 € / l

MAND  

24,90 €

249,00 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 03 - medium 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

medium

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem Perzik 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

Perzik

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
MEER TONEN