Samen geluk schenken en besparen – tot wel 30% korting!

Tijdens onze geluksweken bespaar je tot 30% - en doneren we automatisch €1 voor elke bestelling aan ons hartproject in Malawi.

Bruine glazen flesjes met verschillende huidverzorgingsproducten: Jungöl, Niacinamide Serum, Zink Gezichtstoner en een tube.
14 Producten
Twee producten van JUNGLÜCK: een bruine glazen fles met regenererende dagcrème SPF 30 en een potje met hyaluroncrème

Onze '
'-sets

30 dagen tevredenheidsgarantie¹

Bestseller
Bruine glazen fles met Pro Collageen Serum 30 ml en druppeldispenser. Certificaat met dermatologische testresultaten zichtbaar.

30 ml

5 / 5

Pro-Collageen Serum

Verbetert de elasticiteit van de huid en vermindert rimpels

Maat

42,90 €

1.430,00 € / l

MAND  
Pigmentvlekken &
Acne-littekens
Enzym Peeling JUNGLÜCK 30 g

30 g

5 / 5

Enzym Peeling

Verwijdert huidschilfers en egaliseert de teint

Maat

31,90 €

1.063,33 € / kg

MAND  
Bestseller
Junglück Hyaluron Oog Gel in bruine glazen roller zonder deksel

10 ml

5 / 5

Hyaluron Oog Gel

Hydrateert en verfrist het gebied rond de ogen

Maat

29,90 €

2.990,00 € / l

MAND  
Clubprijs
Bruine glazen fles met een donkergroene pompdispenser, „ Serum met retinol en bakuchiol “ 30 ml van JUNGLÜCK, stimuleert de huidvernieuwing.

30 ml

5 / 5

Serum met retinol en bakuchiol

Ondersteunt celvernieuwing & zorgt voor een egalere teint

Maat

35,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

39,90 €

1.330,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Bestseller
Ambergroene pompfles met Junglock Hyaluron Crème Medium een wit en oranje etiket.

50 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Medium

Uitgebalanceerde Vochtinbrengende verzorging voor de gebalanceerde en gemengde huid

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  
Pigmentvlekken &
Acne-littekens
Bruine glazen flesje met „ Vitamine C Intensief Serum ”, 30 ml, met pipet en een beschrijving van de ingrediënten.

30 ml

5 / 5

Vitamine C Intensief Serum

Vermindert hyperpigmentatie en egaliseert de teint

Maat

39,90 €

1.330,00 € / l

MAND  
Bestseller
Rozenwater Allrounder JUNGLÜCK 250 ml

250 ml

5 / 5

Rozenwater

Verfrissende spray voor gezicht, haar en lichaam

Maat

24,90 €

99,60 € / l

MAND  

43,90 €

MAND  
Junglück 2-Fasen Make-Up Remover Releaseschijf

100 ml

5 / 5

2-fasen make-up remover

Verwijdert waterproof make-up zachtjes van ogen en lippen

Maat

24,90 €

249,00 € / l

MAND  
Junglück Vitamine C Oogcrème 20 ml in amberkleurige glazen fles

20 ml

5 / 5

Vitamine C Oogcrème

Verzacht donkere schaduwen en rich

Maat

42,90 €

2.145,00 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem Perzik 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

Perzik

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Amberkleurige glazen spuitfles van Junglück Zink Gezichtstoner met een zwarte pomp en witte tekst op het etiket.

100 ml

5 / 5

Zink Gezichtstoner

Verheldert en verbetert de teint, speciaal voor de vette & onzuivere huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Poriën verfijnend
Bestseller
Junglück Niacinamide Serum in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Niacinamide Serum

Vermindert zichtbaar vergrote poriën

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Clubprijs
Roll-on-flesje van bruin glas (5 ml) voor gerichte behandeling van pigmentvlekken en puistjes.

5 ml

5 / 5

PIGMENTVLEKKEN & PUISTJES ROLL-ON

Ontdek onze Hero voor een kalmere teint!

Maat

26,91 € - JUNGLÜCK Club-prijs

29,90 €

MAND