Een frisse boost voor je huid met JUNGLÜCK

Ontdek de JUNGLÜCK-zomeractie, exclusief voor Veepee-leden.
Haal het gelimiteerde Summer Trio in huis voor een speciale prijs met 30% korting en bespaar met de exclusieve kortingscode 15% op alle losse producten.

Jouw exclusieve kortingscode: VEEPEE15***

Profiteer exclusief van 15% korting op je Summer .

Droogte verminderen
Bestseller
Ambergroene pompfles met Junglock Hyaluron Crème Medium een wit en oranje etiket.

50 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Medium

Uitgebalanceerde Vochtinbrengende verzorging voor de gebalanceerde en gemengde huid

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  
Nieuw
Bruine glazen fles met pompdop, 130 ml ‘ Zelfbruiningslotion ’ van JUNGLÜCK, voor intensieve hydratatie en natuurlijke

130 ml

5 / 5

Zelfbruiningslotion

Een subtiele, verzorgde bruine teint voor het lichaam

24,90 €

191,54 € / l

MAND  
Bestseller
Bruine glazen fles met de tekst ‘ Tanning Drops ’ 15 ml, druppelaar en vermelding van ‘Glow-peptide’. De tekst is aangevuld met ‘welzijn’.

15 ml

5 / 5

Tanning Drops

Geeft een natuurlijke en gelijkmatig gebruinde teint

24,90 €

1.660,00 € / l

MAND  
Bestseller
Bruine glazen fles met Pro Collageen Serum 30 ml en druppeldispenser. Certificaat met dermatologische testresultaten zichtbaar.

30 ml

5 / 5

Pro-Collageen Serum

Verbetert de elasticiteit van de huid en vermindert rimpels

Maat

42,90 €

1.430,00 € / l

MAND  
Vermindert onzuiverheden
Bestseller
Amberkleurige glazen spuitfles van Junglück Zink Gezichtstoner met een zwarte pomp en witte tekst op het etiket.

100 ml

5 / 5

Zink Gezichtstoner

Verheldert en verbetert de teint, speciaal voor de vette & onzuivere huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Bestseller
Hyaluron Concentraat serum JUNGLÜCK 50 ml

50 ml

5 / 5

Hyaluron Concentraat

Biedt intensieve en langdurige hydratatie

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  
Uitverkocht
Aloë Vera Spray Junglück 250 ml

250 ml

5 / 5

Aloë Vera Spray

Verkoelende vochtinbrengende spray voor gezicht, haar en lichaam

Maat

24,90 €

99,60 € / l

INFORMEER MIJ

Uitverkocht

Zodra het artikel weer beschikbaar is, ontvang je een e-mail van ons.

Bruine glazen fles met Zonnebrandfluid SPF 50. UVA-factor 24 en beschrijving: lichte zonnebrandcrème zonder vettige glans.

50 ml

5 / 5

Zonnebrandfluid SPF 50

Lichtgewicht organische zonnecrème zonder vettige glans

Maat

35,90 €

718,00 € / l

MAND  
Bestseller
Azelaïne Serum JUNGLÜCK 50 ml

50 ml

5 / 5

AZELAÏNE SERUM

Gerichte actie tegen onzuiverheden

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Bestseller
Junglück Reinigingsgel in amberkleurige glazen fles

100 ml

5 / 5

Reinigingsgel

Zachte Reiniging speciaal voor Onzuivere huid vette en Onzuivere huid

Maat

29,90 €

299,00 € / l

MAND  
Poriën verfijnend
Bestseller
Junglück Niacinamide Serum in amberkleurige glazen fles

50 ml

5 / 5

Niacinamide Serum

Vermindert zichtbaar vergrote poriën

Maat

39,90 €

798,00 € / l

MAND  
Bestseller
Bruine glazen tube met het opschrift 'Hyaluron Crème Rich', 50 ml, bevat 0,5% hyaluronzuur en biologische sheaboter.

50 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Rich

Voedende Vochtinbrengende verzorging speciaal voor de droge huid

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  
Bestseller
Amberkleurige pompfles van Jungluck Hyaluron Crème Light wit en zwart etiket, inhoud 50 ml.

50 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Light

Lichte Vochtinbrengende verzorging speciaal voor de vette en onzuivere huid

Maat

33,90 €

678,00 € / l

MAND  
Bestseller
Junglück Hyaluron Oog Gel in bruine glazen roller zonder deksel

10 ml

5 / 5

Hyaluron Oog Gel

Hydrateert en verfrist het gebied rond de ogen

Maat

29,90 €

2.990,00 € / l

MAND