Summer ? Summer !

Profiteer van tot wel 20% korting* op alle producten met de code: SUNKISS

Bij een bestelbedrag vanaf 90 € krijg je bovendien een Aloë Vera Spray

Een selectie van JUNGLÜCK-huidverzorgingsproducten: Ceramide Serum, Aloë Vera Spray, dagcrème met SPF 50 en andere producten
208 Producten
Junglück 2-Fasen Make-Up Remover Releaseschijf

100 ml

5 / 5

2-fasen make-up remover

Verwijdert waterproof make-up zachtjes van ogen en lippen

Maat

24,90 €

249,00 € / l

MAND  
Beige tube hyaluroncrème met zwarte dop en minimalistisch ontwerp met zwarte tekst, inhoud 10 ml.

10 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Light

Lichte Vochtinbrengende verzorging speciaal voor de vette en onzuivere huid

Maat

8,90 €

890,00 € / l

MAND  
Tubeverpakking van de JUNGLÜCK zonnevloeistof SPF 50, beige met opdruk. UVA-factor 24 vermeld.

10 ml

5 / 5

Zonnebrandfluid SPF 50

Lichtgewicht organische zonnecrème zonder vettige glans

Maat

9,90 €

990,00 € / l

MAND  
Droogte verminderen
Beige tube Hyaluron Crème Rich zwarte dop, inhoud 10 ml, minimalistisch ontwerp.

10 ml

5 / 5

Hyaluron Crème Rich

Voedende Vochtinbrengende verzorging speciaal voor de droge huid

Maat

8,90 €

890,00 € / l

MAND  
Getint Serum in een bruine glazen flesje van 5 ml met een handige pompdispenser, met daarnaast een portie van het serum in een lichte kleur.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

helder

7,90 €

1.580,00 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met pipet, gevuld met JUNGLÜCK Niacinamide Serum, 10 ml, duidelijke opdruk.

10 ml

5 / 5

Niacinamide Serum

Vermindert zichtbaar vergrote poriën

Maat

10,90 €

1.090,00 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 02 - licht 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

helder

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Uitverkocht
Bruine glazen fles met pipet, gevuld met vitamine C- Sensitief -serum, 5 ml, transparant, minimalistisch vormgegeven.

5 ml

5 / 5

Vitamine C Sensitief Serum

Brengt een doffe en vermoeide teint in balans

Maat

9,90 €

INFORMEER MIJ

Uitverkocht

Zodra het artikel weer beschikbaar is, ontvang je een e-mail van ons.

Droogte verminderen
Ceramide Body Butter Lichaamsverzorging JUNGLÜCK 180 ml

180 ml

5 / 5

Ceramide Body Butter

Rijke Vochtinbrengende verzorging het lichaam

Maat

25,90 €

143,89 € / l

MAND  
Nieuw
Bruine glazen fles met doseerdop, gemarkeerd als ‘ Hydratatiebooster ’, 5 ml, voor een gezonde huid.

5 ml

5 / 5

Hydratatiebooster

Diepwerkende, langdurige hydratatie met onmiddellijk effect

Maat

8,90 €

MAND  
Rozenwater knipselplaat miniatuurformaat

50 ml

5 / 5

Rozenwater

Verfrissende spray voor gezicht, haar en lichaam

Maat

9,90 €

198,00 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met pompje, 5 ml Serum met retinol en bakuchiol, JUNGLÜCK. Eenvoudige, elegante verpakking.

5 ml

5 / 5

Serum met retinol en bakuchiol

Ondersteunt celvernieuwing & zorgt voor een egalere teint

Maat

10,90 €

MAND  
JUNGLÜCK Ricinusolie Vrijgave schijf 100ml

50 ml

5 / 5

Ricinusolie

Versterkende olie voor huid, wenkbrauwen en haarlijn

Maat

14,90 €

298,00 € / l

MAND  

59,90 € 98,20 €

MAND  
Roodheid verlichten
Junglück Rozenbottelzaadolie miniatuur in amberkleurige glazen fles

10 ml

5 / 5

Rozenbottelzaadolie

Regenererende olie voor het gezicht

Maat

6,90 €

690,00 € / l

MAND  
Roodheid verlichten
Bruine glazen fles met „ Aloë Vera Spray  ” (50 ml) van JUNGLÜCK. Verstuiver en duidelijke tekst op de verpakking.

50 ml

5 / 5

Aloë Vera Spray

Verkoelende vochtinbrengende spray voor gezicht, haar en lichaam

Maat

9,90 €

198,00 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem JUNGLÜCK Bes 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

berry

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
Verminderd
Proefset ‘Onzuiverheden verminderen’ in een zwart zakje met banderol. Bevat twee bruine glazen flesjes en een tube.

Stel in

5 / 5

KENNENLERN SET Onzuiverheden verminderen

Heeft een balancerend effect en kalmeert je huid

35,90 € 55,60 €

MAND  
Droogte verminderen
Junglück Reinigingsmelk in amberkleurige glazen fles

20 ml

5 / 5

Reinigingsmelk

Voedende reiniging, speciaal voor de droge huid

Maat

8,90 €

445,00 € / l

MAND  
Uitverkocht
Bruinglazen potje met zwarte deksel, voorzien van het opschrift ‘ Magnesium Body Scrub ’ 180 ml. Zachte scrubtextuur voor de

180 g

5 / 5

Magnesium Body Scrub

Verwijdert dode huidcellen en verzorgt de huid in alle zachtheid

Maat

24,90 €

138,33 € / kg

INFORMEER MIJ

Uitverkocht

Zodra het artikel weer beschikbaar is, ontvang je een e-mail van ons.

Foundation kwast JUNGLÜCK 1 stuk

1 stuk

5 / 5

Foundation kwast

Om het getinte serum gelijkmatig aanbrengen

Maat

18,90 €

MAND  

45,90 € 64,50 €

MAND  
30% korting
Bruine glazen fles met droogshampoo in een donkere kleur, zwarte pomp, vermelding van een geplande wijziging in de verpakking.

40 g

5 / 5

Droogshampoo voor donker haar

Matteert de haarlijn en geeft meer grip

Kleur

17,58 € - als JUNGLÜCK-clublid

19,53 € 27,90 €

488,25 € / kg

MAND  
Junglück 2-fasen make-up remover miniatuur tondeuse

20 ml

5 / 5

2-fasen make-up remover

Verwijdert waterproof make-up zachtjes van ogen en lippen

Maat

7,90 €

395,00 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 03 - medium 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

medium

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Met sheaboter
Hyaluron Lippenbalsem Perzik 4,5 g

5 / 5

Hyaluron Lippenbalsem

Langdurige en intensieve zorg

Kleur

Perzik

17,90 €

3.977,78 € / kg

MAND  
PHA gezichtstonic 20 ml JUNGLÜCK

20 ml

5 / 5

PHA Gezichtstoner

Verheldert en exfolieert mild, speciaal voor een evenwichtige en Gecombineerde huid

Maat

8,90 €

445,00 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met het Deep Hydration-masker. Opschrift: "Hydrateert, verzorgt en kalmeert".

100 ml

5 / 5

Deep Hydration Mask

Kalmeert de gevoelige en geïrriteerde huid

34,90 €

349,00 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met pompje en 5 ml Getint Serum, daarnaast een druppel van het product in een gemiddelde tint.

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

medium

7,90 €

1.580,00 € / l

MAND  
40% korting
Bruinglazen verpakkingen van de Volume Haarmasker met cafeïne en Squalaan, mededeling over de geplande wijziging van de verpakking.

180 ml

5 / 5

Volume Haarmasker

Voor fijn, dun en slap haar

Maat

15,61 € - als JUNGLÜCK-clublid

17,34 € 28,90 €

96,33 € / l

MAND  
MEER TONEN