AFZONDERLIJKE PRODUCTEN

85 producten
Uitverkocht
Bruinglazen potje met zwarte deksel, voorzien van het opschrift ‘ Magnesium Body Scrub ’ 180 ml. Zachte scrubtextuur voor de

180 g

5 / 5

Magnesium Body Scrub

Verwijdert dode huidcellen en verzorgt de huid in alle zachtheid

Maat

24,90 €

138,33 € / kg

INFORMEER MIJ

Uitverkocht

Zodra het artikel weer beschikbaar is, ontvang je een e-mail van ons.

30% korting
Bruine glazen fles met droogshampoo in een donkere kleur, zwarte pomp, vermelding van een geplande wijziging in de verpakking.

40 g

5 / 5

Droogshampoo voor donker haar

Matteert de haarlijn en geeft meer grip

Kleur

17,58 € - als JUNGLÜCK-clublid

19,53 € 27,90 €

488,25 € / kg

MAND  
40% korting
Bruinglazen verpakkingen van de Volume Haarmasker met cafeïne en Squalaan, mededeling over de geplande wijziging van de verpakking.

180 ml

5 / 5

Volume Haarmasker

Voor fijn, dun en slap haar

Maat

15,61 € - als JUNGLÜCK-clublid

17,34 € 28,90 €

96,33 € / l

MAND  

37,90 €

758,00 € / l

MAND  
Bruine glazen fles met panthenol-douchegel (240 ml) en pompje. Milde douchegel met een pH-waarde die neutraal is voor de huid, met geur en 3% panthenol,

240 ml

5 / 5

Panthenol Douchegel met Geur

Kalmerende, pH-neutrale Reiniging voor het lichaam

Maat

22,90 €

95,42 € / l

MAND  
30% korting
Bruine glazen fles met droogshampoo, informatie over de ingrediënten, mededeling over een geplande wijziging in de verpakking.

40 g

5 / 5

Droogshampoo voor licht haar

Matteert de haarlijn en geeft meer grip

Kleur

17,58 € - als JUNGLÜCK-clublid

19,53 € 27,90 €

488,25 € / kg

MAND  
40% korting
Bruine glazen fles met pompdop, met het opschrift "VOLLEMEN CONDITIONER". Vermelding van een geplande wijziging in de verpakking.

250 ml

5 / 5

Volume Conditioner

Voor fijn, dun en slap haar

Maat

13,99 € - als JUNGLÜCK Club-lid

15,54 € 25,90 €

62,16 € / l

MAND  
Nieuw
Bruine glazen fles met druppelaar, Smoothing Peeling Serum, 30 ml. Bevordert de natuurlijke huidvernieuwing.

30 ml

5 / 5

Verzachtend peeling-serum

Exfolieert zachtjes en stimuleert de natuurlijke huidvernieuwing

Maat

35,90 €

1.196,67 € / l

MAND  
Transparant Poeder in een bruine glazen fles met een zwarte dop, roze poederachtige textuur op tafel.

5 / 5

Transparant Poeder

Matteert vette glans en zet make-up zonder het uit te drogen

Kleur

Rosé

28,90 €

2.890,00 € / kg

MAND  
Junglück Kajal zwart knipplaatje

1,05 g

5 / 5

Kajal

Benadrukt je ogen & heeft een licht verzorgend effect

Kleur

16,90 €

MAND  

24,90 €

103,75 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 01 - zeer licht 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

Zeer helder

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Een bruine glazen pot met ‘ Transparant Poeder ’ voor donkere huidtinten, met daarnaast een hoopje poeder.

5 / 5

Transparant Poeder

Matteert vette glans en zet make-up zonder het uit te drogen

Kleur

Banaan

28,90 €

2.890,00 € / kg

MAND  
Bruine glazen fles met pompdop, Betain-handzeep 240 ml, hydraterend, geparfumeerd, met biologische aloë vera.

240 ml

5 / 5

Betaïne Handzeep met Geur

Hydraterende, huidvriendelijke handwasgel

Maat

19,90 €

82,92 € / l

MAND  
Nieuw
Exosome Longevity Crème

50 ml

5 / 5

Exosome Longevity Crème

Versterkt de huid voor meer gladheid, stevigheid en elasticiteit

Maat

39,90 €

MAND  
Nieuw
Retinol-booster

30 ml

5 / 5

Retinol-booster

Gladmakend serum voor een egalere en stralendere huid

Maat

42,90 €

1.430,00 € / l

MAND  
Zonder parfum
Bruine glazen fles met pompdop, gevuld met Betain-handzeep 240 ml. De tekst op de fles beschrijft

240 ml

5 / 5

Betaïne Handzeep

Hydraterende, huidvriendelijke handwasgel

Maat

19,90 €

82,92 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 04 - donker 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

donker

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Getint Serum JUNGLÜCK 05 - zeer donker 30 ml

5 / 5

Getint Serum

Heeft een Kalmerend effect en versmelt met de huid - lichte dekking

Kleur

erg donker

34,90 €

1.163,33 € / l

MAND  
Nieuw
Exosome Longevity Crème

10 ml

5 / 5

Exosome Longevity Crème

Versterkt de huid voor meer gladheid, stevigheid en elasticiteit

Maat

10,90 €

1.090,00 € / l

MAND  
Nieuw
Retinol-booster

5 ml

5 / 5

Retinol-booster

Gladmakend serum voor een egalere en stralendere huid

Maat

11,90 €

2.380,00 € / l

MAND  

199,72 €  266,30 €

MAND  

148,40 €  185,50 €

MAND  

112,48 €  140,60 €

MAND  

66,24 €  82,80 €

MAND